Borsa Düşünce Kızlar Soyunuyor

Borsa Düşünce Kızlar Soyunuyor Tarihi icatlar arasına girmeye hak kazanan Apple iPhone birbirinden ilginç uygulamalarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

iPhone için geliştirilen bu uygulumalar zaman zaman eleştiri de alıyor. Olumsuz eleştrilere maruz kalan marihuana bulmaya yarayan uygulamadan sonra iPhone ve spor giyim firması Puma bir başka tartışmalı ortak çalışmaya daha imza attı.Striptiz şov...

Ücretsiz olarak yüklenebilen bu uygulama ABD sanayi endeksi Dow Jones'un günlük hareketlerini göstermek amacıyla oluşturuldu.

Puma marka giysiler içindeki kızlar endeksin yükselmesi ile giyinirken, endeks değer kaybettiğinde ise soyunmaya başlıyor.  Piyasalardaki düşüş yükseldiğinde ise kızlar striptiz şova başlıyor. Puma pazarlama yöneticisi Antonio Bertone, yeni uygulamanın tanıtımı için yaptığı açıklamada pek çok markanın çalışmalarını incelediklerini ve kendi oluşturdukları yeni çalışmanın çok başarılı olmasını beklediklerini söyledi.

Bu uygulama piyasaları takip etmeyi keyifli hale getiriken bir diğer faydası ise Puma mağazalarında bu uygulamayı yüklemiş olan iPhone sahiplerine yüzde 20 indirim uygulanacak olması.

İç çamaşırı modellerinin yastık savaşı


Bertone yaptığı açıklamada bu yeni çalışmayı Almanya'nı DAX ve Avustralya'nın ASX endeksine göre de yeni uygulamalar çıkartmayı planladıklarını söyledi. Tanıtım toplantısını 'eğer piyasalarda düşü yaşanmazsa ne yapılacak?' sorusuna ise Berton; iç çamaşırlı modellerin yastık savaşı yapacağını söyledi.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Türkiye'de sizce gazeteciler özgür mü?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!