Sinema Tarihinin 5 Sahte Orgazm Sahnesi

Sinema Tarihinin 5 Sahte Orgazm Sahnesi İnternetten önce genç erkeklerin hayatlarında siyah poşetlerdeki Playboy Dergileri ya da Bulvar Gazetesi vardı.

Sonra yerini VHS kasetlerde erotik filmler alıp izleyen gençlere bıraktı. Daha sonra ise Hollywood'un hafif meşrep içerikli The Big Easy, 9 buçuk hafta veya Temel İçgüdü gibi filmleri kasetlerin yerini aldı.

Ana akımda yeralan filmler erotik içerikli olmayıncada 90'larda başlayan +18 içerikli filmlerin aralarına seksi sahneler yerleştirilmeye başlandı. Ve bu sahnelerin ise birçoğunda orgazm taklidi yapan aktrisler oynadı. Bizde AskMen Türkiye olarak sinema dünyasında sahte orgazmın yeraldığı en iyi 5 sahneyi araştırdık.

5-Özel Okul


1983 yapımı film kalite olarak oldukça düşük olmasına rağmen göğüs sever erkeklerin bu filmi defalarca izlemesine neden oldu. Phoebe Cates'in başrolünde olduğu filmin sıcak sahnelerini hatırlayanlar oldukça fazla.Teşekkürler PhoebeSeksi tarafı: Beatsy Russell'ın striptizi

Matthew Modine'i baştan çıkarmaya çalışan Betsy Russell.

Elde etmek için kadın kılığına girdi

Kadınların soyunma odasına girmek için kadın kılığına giren Matthew Modine'in baştan çıkma sahnesi filmin en garip sahnelerindendi.


Elde etmek için kadın kılığına girdi | video.mynet.com4-Temel İçgüdü


Temel İçgüdü filmini izlemeyen erkek kalmamıştır herhalde. Sharen Stone'un sorgu sahnesindeki halleri herkesi şaşırtmıştı.Seksi tarafı: Sharon Stone'un herkesle birlikte olması

Biseksüel tarafı olan karakteriyle filmde neredeyse herkesle birlikte oluyor.


Temel İçgüdü | video.mynet.com


3-Blue Velvet


Isabella Rossellini'nin seksi şarkıcı rolünde oynadığı Blue Velvet filminde birçok çıplak sahne mevcut.Seksi tarafı: Tanınan aktrislerin soyunması

Çıplak görmeye alışık olmadığınız bir aktris soyunursa onu ilgiyle izlersiniz. İsabella Rosellini'nin benzer bir saç ve tiple David Lynch'in filminde ne kadar çirkinleştirildiği ise sinema tarihinin kötü anlarından biriydi.

Dennis Hopper'ın En İyi Performansı | video.mynet.com


2-Psycho


Hitchcock'un efsane korku filmleri arasında en bilineni Psycho'dur. Efsaneleşen duş sahnesi ise kült olmuştur.

Seksi tarafı: Çıplak ve ıslak Janet Leigh

Psycho filminde çıplak duş alırken bir yandan seri katille boğuşması sahnesi ve o anlar tarihe geçmişti.

1-Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors


Elm Sokağı Yatağa Bağlar | video.mynet.comWes Craven'ın Elm Sokağı Kabusu üçlemesinin son filmi gençler arasında çok sevilmişti. 80'lerin ateşli hatunlarının kol gezdiği filmde porno starlarına taş çıkaran sado-mazo hareketlerle sinema dünyasına adını kazımıştı.


Alp Türkalp
AskMen Türkiye EditörüMAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Türkiye'de sizce gazeteciler özgür mü?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!