En Ateşli 50 Rus Güzel

En Ateşli 50 Rus Güzel Rusya diyince tüm Türk erkekleri bir duruyor. Ve övgü dolu sözlerle dolu anılar anlatmaya başlıyorlar. Birçoğu da Rus kadınlarıyla evlenmek istiyor. Peki nedir bu Rus hayranlığımız? Tarihten gelen bir alışkanlık mı yoksa gerçekten kusursuz olmaları mı?

İşte AskMen Türkiye sizin için dünyanın en güzel 50 Rus güzeli dosyasını açtı.50- t.A.T.u.
Meslekleri: Pop şarkıcısı
Doğum yerleri: Moskova


Esmer olanın Yulia Volkova kızıl olanın ise ismi Lena Katina. Grup dünyayı yaşları küçük olmasına karşın lezbiyen ilişki içinde oldukları açıklamasıyla kandırmıştı. Bu açıklamalardan 6 ay sonra Yulia hamile bir şekilde çıplak pozlar verince gerçek ortaya çıkmıştı. Ama yinede tüm dünya onları lezbiyen pop şarkıcıları olarak bağırlarına bastı.

49. Anfisa Chekhova
Mesleği: TV sunucusu
Doğum yeri: Moskova


Büyürken Anfisa'nın hep hayallerinde aktris olmak vardı. Şimdi ise televizyon sunuculuğu yapıyor. Programının ismi ise "Anfisa'dan seks tüyoları"

48. Alina Kabayeva
Mesleği: Jimnastikçi, Politikacı
Doğum yeri: Taşkent


Parlementonun en esnek politikacılarından biri o. 2004 Olimpiyatlarında ritmik jimnasyik dalında ise bir altın madalyası bulunuyor. İsmi daha sonra Vladimir Putin'le nişanlandığı iddialarıyla Rusya'ya bomba gibi düşen Alina politikaya atıldı. Halen Birleşmiş Rusya Partisi'nde görev alıyor.    

47. Olesya Sudzilovskaya
Mesleği: Aktris
Doğum yeri: Moskova


Küçük yaşta oyuncu olmaya karar veren Olesya tiyatro, tv ve sinemada birçok projede rol alıyor.

46. Inna Popenko
Mesleği: Playboy modeli
Doğum yeri: Moskova

2009'da Rusya Playboy'unda Playmate seçilen İnna halen modellik kariyerine hız kesmeden çıplak bir şekilde devam ediyor.

45. Victoria Lopyreva
Mesleği: Model, aktris
Doğum yeri: Rostov


2003 Miss Rusya güzeli seçilen Victoria modellik ve oyunculuk kariyerine devam ediyor. Rus Survivor yarışmasınada katılan Victoria ekranın en güzel yüzlerinden biri.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Türkiye'de sizce gazeteciler özgür mü?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!