En Seksi 12 Avustralyalı Güzel

En Seksi 12 Avustralyalı Güzel Avustralya dünyanın ulaşılması en zahmetli bölgelerinden biri. Ama inanın bu güzelleri görünce Kızıl Kıta'yı tekrar keşfetmek isteyeceksiniz.

Vahşi yaşamı ve kangurularıyla ünlü Avustralya'nın aslında güzelleriylede adından dünyada sıkça söz ettiriyor. Abustralya'nın milli sporlarından sörf yapan bu bayanlar doğuştan fit vücutlara sahip olabiliyorlar. AskMen Türkiye olarak bizde sizin için Avustralya'nın en seksi 12 güzelini huzurlarınıza sunuyoruz.

Miranda Kerr
Victoria's Secret'ın 27 yaşındaki efsane güzeli Miranda Kerr Avustralya'nın gurur duyduğu bir güzel. 2006 yılında Victoria’s Secret defilelerine katılan ilk Avustralyalı manken olan Miranda Kerr ünlü oyuncu Orlando Bloom ile birlikte.
Kesinlikle takip edilmesi gereken sade bir güzellik.

Miranda Kerr-Foto galeri


Emily Scott
Modellik yaşamının yanı sıra oyunculuk ve DJ'likle uğraşan Emily Scott Avustralya'nın en seksi sarışınlarından biri. Buz mavisi gözleri tüm erkekleri büyülüyor.

Emily Scott-Foto galeri


Sophie MonkPop şarkıcısı, model ve aktris olan bu sarışın güzel Avustralya'da annesinin zoruyla başvurduğu bir popstar yarışmasından sonra ünlü oldu. Ne diyelim hem onu doğurduğu  hem de daha sonra ünlü olması için teşvik eden Sophie'nin annesine teşekkür ederiz.

Sophie Monk-Foto galeriJessica Gomes
Sports Ilustrated modeli olması bile bu listeye girmesine yeterdi. Listemizin esmer melez güzellerinden Jessica Gomes'in babası Portekizli annesi ise Singapurlu. Jessica Gomes'in ise kusursuz fiziği tüm erkeklerin başını döndürüyor.

Jessica Gomes-Foto galeri


Sizce en seksi Avustralya'lı hangisi?

MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Türkiye'de sizce gazeteciler özgür mü?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!