Türkiye'nin En Güzel 10 Spikeri

Türkiye'nin En Güzel 10 Spikeri AskMen Türkiye'de başlattığımız büyük oylama sonucunda ekranların en güzel 10 spikeri ortaya çıktı.

1 ay boyunca süren "Türkiye'nin en güzel spikeri kim?" anketimizde 32 bin 342 kullanıcının gönderdiği oyların sonucunda Türkiye'nin top10 en güzel spikeri belirlendi.

Zirve yarışında rakiplerine büyük fark atan iki isim Banu Güven ve Burcu Esmersoy arasındaki yarıştan galip çıkan ise mankenleri kıskandıran fiziğiyle Burcu Esmersoy oldu. Herkesin beğeniyle takip ettiği esmer güzel Banu Güven ikinci olurken Nazlı Tolga ise üçüncülüğe yerleşti.

İşte Türkiye'nin en güzel 10 spikeri


1- Burcu EsmersoyTürkiye'nin en tanınmış spor spikerlerinden olan Burcu Esmersoy bu aralar NTV'de Canlı Gaste’nin spor sayfasını sunuyor. Alışılmışın aksine farklı bir programla karşımıza çıkan Esmersoy dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

2- Banu GüvenTürkiye'nin en gözde spikerlerinden olan Banu Güven Gazeteciliğe lise yıllarında başladı. Üniversite yıllarında Cumhuriyet Gazetesi'nin "Bizim Almanca" dergisinde çalıştı. Daha sonra BM Mülteciler Yüksek Komiserliği'nde asistanlık yapan Güven, Milliyet gazetesinin ekleri için editörlük de yaptı.

Zorlu basamakları birbir çıkan Güven gazetecilik hayatına aynı gazetenin dış haberler bölümünde muhabirliğe başlayarak devam etti. 1997'den beri NTV'de görev yapan Güven 4 dil biliyor.

3- Nazlı TolgaYayıncılık hayatına Kanal D'de başlayan Nazlı Tolga 2002 yılında Show TV'ye geçti ve burada da 1 yıl kadar yine gün arası ve gece haberlerini sundu. 2003 yılında Sky Türk'e geçen Tolga, spikerlikteki asıl çıkışını burada gerçekleştirdi. 2007 yılında Fox TV'ye geçen Nazlı Tolga hafta içi her gün Fox Ana Haber'i sunuyor.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Türkiye'de sizce gazeteciler özgür mü?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!