Megan Fox'tan Sonraki Seksilik Tacı Onun

Megan Fox'tan Sonraki Seksilik Tacı Onun Önce Angelina Jolie vardı daha sonra Megan Fox. Ondan sonra seksilik kavramı tamamen esmerlerin oldu. Megan Fox'dan sonraki seksilik ünvanını ise muhtemelen ünlü yıldız Jessica Lowndes alacak.

AskMen olarak güzel kadın kaşifi olma yolunda sonuna kadar ilerliyoruz. Onun biografisine, fotoğraflarına ve erkeklerle ilgili düşüncelerine neler bir göz atın deriz.

8 Kasım 1988'de Kanada'da doğan tv yıldızı Jessica Marie Lowndes Megan Fox'a benzerliğiyle erkeklerin rüyalarını süslüyor. Kariyerinde birçok dizi rolü bulunan Jessica'yı tüm dünya 90210'daki Adrianna Tate-Duncan karakteriyle tanıdı.

Jessica Kanada Vancouver'da doğdu ve Pasifik akademisine gitmek isterken ailesinin zoruyla özel bir Hristiyan okulu olan Fraser Heights'a gönderildi. Kanada'dan biran önce ABD'ye gitme planları yapan güzel yıldız 2006'da Los Angeles'a taşındı. Burada hem aktrislik hem de şarkıcılık yeteneğini geliştirmek için adım attığını her yerde söylüyordu ve sonunda keşfedildi. İlk olarak tv filmi Saving Milly'de oynadı. Ardından Masters of Horror ve Alice, I Think dizilerinde rol aldı. Kyle XY dizisinde de yer alan güzel yıldız To have and to hold sinema filminde başarılı bir grafik çizdi. Daha sonrada bu küçük roller onu başrollere taşımaya başladı. Önümüzdeki senelerde onu şov ve sinema dünyasında sıkça görebiliriz.

Jessica Lowndes-Foto Galeri


Oyunculuğunun yanı sıra seksi yıldızın Goodbye, Never Lonely, Break, Fly Away isimli şarkılarıda bulunuyor.Jessica Lowndes'e biraz da soru soralım bakalım erkeklerle arası nasıl?


Hiç hayatında bir erkek tarafından incitildin mi?

Daha önce incitildim evet. Bunun acısını ise işime odaklanarak çıkardım. Terapi açısından işim beni yatıştırdı. Hemde oyunculuk yaparken gerçek anlamda ağlamam kolay oldu.

Bir erkeğin hangi hareketlerini itici bulursun?

Ağzında yemek varken konuşan insanlara dayanamıyorum. Sanki özellikle yapıyorlarmış gibi geliyor.

Hayati Bilgileri


İsmi: Jessica Marie Lowndes
Doğum tarihi: 8 Kasım 1988
Doğum yeri: Vancouver, British Columbia, Kanada
Göz rengi: Yeşil
Saç rengi: Siyah
Burcu: Akrep
Meslek: Aktris, şarkıcı

MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Türkiye'de sizce gazeteciler özgür mü?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!