Dünyanın En Seksi 14 Japon Güzeli

Dünyanın En Seksi 14 Japon Güzeli Japonya sınırsız teknolojinin, eğlencenin ve utangaç insanların diyarı. Kendine has kültürü ile ninjalar, robotlar ve animelerle gizemli bir ülke. Ama sadece gizemli olan bunlar değil aynı zamanda Japon kadınları da oldukça farklı güzellikleriyle dünyanın ilgisini çekiyor... Size belkide dünyada ismini hiç duymadığınız en ateşli 14 Japon kadını tanıtacağız.

1. Kumi KodaJaponya'nın tartışmasız en büyük şarkıcılarından biri Kumi Koda. Provakatif dansları, seksi kıyafetleriyle Koda karşı konulmaz bir cazibe. En sevilen şarkısı "Lick me". Koda Japonya'nın hem müzik hemde fantezi listelerinin tepesinde daha uzun bir süre kalacağa benziyor.


2. Waka Inoue
Bikini modelliği yaparak kazandığı ününü kısa sürede oyunculuk yeteneğiyle birleştiren Waka Japonya'nın en seksi drama yıldızlarından biri. Marilyn Monroe'nun vücut ölçülerinin aynısına sahip olmasından dolayı kendisine Japon Marilyn ismi verilmiş.


3. Aki Hoshino
Bikini modelliğinden Tv dünyasına geçen birbaşka yıldızda Aki Hoshino. Hoshino her gece sunduğu programla Japonya'nın en gündemdeki yıldızlarından. Dekolte giyinmeye bayılan Hoshino ekran karşısında birçok kişiyi kalp krizi tehlikesiyle başbaşa bırakıyor.

Japon kadınları hakkında yorumlarınızı paylaşın!


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Türkiye'de sizce gazeteciler özgür mü?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!