Kocamın Yanında Çıplak Dolaşma

Kocamın Yanında Çıplak Dolaşma

İngiltere'de bir televizyonda gösterilen Celebrity Big Brother reality şov programında banyodan çırılçıplak çıkan manken Lacey Banghard'a ev içinden tepki geldi.


Ünlülerin aynı evde kaldığı yarışmada güzel model Lacey Banghard, kameralara çırılçıplak yakalanmıştı.

Lacey Banghard-FOTO GALERİ

İngiltere'de yayınlanan ünlü isimlerin aynı evde yaşadığı "Celebrity Big Brother" adlı yarışmada duşa girerken havlusunu unutan model Lacey Banghard, zor durumda kaldı.

Aynı eve yarışmacı olarak katılan Heidi Montag, Lacey Banghard'a "Kocamın çevresinde çıplak dolaşma" şeklinde tepki gösterdi. Banyoya girerken havluyu unutup, çıplak çıplak kameralara yakalanan güzel manken ev içinde kıskançlıklara sebep oldu. Manken Banghard, evde havluyla dolaşırken Heidi Montag ve Spencer Pratt'in öünden geçerken bu tepkiyi aldı. Montag, Banghard evde dolaşırken önüne geçerek üzerini kapatmaya çalıştı.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre, 20 yaşındaki güzel model yarışmada daha uzun süre kalabilmek için elinden geleni yapıyor.

Oylarını artırmak için dikkat çeken girişimlerde bulunan Bedford doğumlu Banghard'ın havlusunu bilinçli unuttuğu söylentileri dolanıyor. Ünlü yarışmacının birinci olmak ve ününe ün katmak için değişik yöntemlere başvurduğuna da dikkat çekiliyor.Banghard'ın ayrıca bir süre önce kameralar önünde seksi bir biçimde muz yemesinin de aynı kaygıyla kasten yapıldığı düşünülüyor.

Soyadım prezervatif markası olabilir

Bir süre önce yeni bir prezervatif markası yaratmak istediğini söyleyerek gündeme gelen manken, yarışmadan çıktıktan sonra kendi işini kurmaktan korkmadığını belirterek, "Ünümü paraya çevirmek istiyorum. Soyadım çok iyi prezervatif markası adı olabilir. Sloganı da: Banghard'la güvenle patla" (Banghard, bang safe) açıklamasında bulunmuştu.

Model Banghard bu nedenle soyadının harika bir prezervatif markası olduğunu düşünüyor.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Türkiye'de sizce gazeteciler özgür mü?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!