Islak Tişört Partisi

Islak Tişört Partisi

ABD'de yaz partilerinin en sevilen aktivitesi partilerin seksi kızlarının tişörtlerinin ıslatılması.


Sırf bu eğlenceye katılabilmek için partiye gece elbisesi yerine beyaz tişörtle gelen kızların üzerine bol su dökülünce "En güzel göğüsler kimin?" sorusuna yanıt bulunmuş oluyor. Kışın kasvetli günlerinde içinizi ısıtacak yaz partilerinin en seksi ve en ıslak karelerini sizin için seçtik.

İşte Islak Tişörtlü Seksi Kızlar Galerisi-TIKLAYIN


Hamburger, beysbol ve hiphop kadar Amerikan bir kavram ıslak tişört yarışması. Amaç belli. En güzel göğüslerin sahibesini bulmak. Tabii bir de bu önemli cevabı ararken, bütün kızların rızasını almış olmak lazım. İşte Amerika'da bu rıza almak konusu çok kolay oluyor. Plajda ve yaz partilerinde normalde en açık kıyafeti giymek için birbirleriyle yarışacak kızlar, sırf bu yarışmaya müdahil olmak için partiye standart beyaz bir tişörtle gidiyor. Tabii sonradan bu kapalı tişörtü giymenin acısı fersah fersah çıkıyor. Göğüslerine güvenen ve eğlenmeyi seven kızlar yarışmaya gönüllü olduklarını söyledikten sonra üzerlerine kovayla su dökülüyor. Esas eğlencede partinin en güzel kızlarının sırılsıklam tişörtlerinin üzerine yapışıp, bütün hatlarının ortaya çıkmasıyla başlıyor zaten.

Islak tişört yarışmaları bazen sadece basit bir parti eğlencesi olmaktan daha mühim nedenlerle düzenleniyor. Örneğin ABD'nin bazı üniversitelerinde "fraternity" denilen ayrıcalıklı kulüplere kabul edilebilen erkek öğrenciler, bu kulüplere kız üye seçerken, mutlaka üyeleri ıslak tişörtle görme şartı koyuyor.

Üye adaylarının tişörtleri ıslatılıyor. Islak tişörtün ortaya serdiği göğüsler yeterince büyük, diri ve güzel şekilli bulunursa, üyelik kabul ediliyor. Üniversitelerin yanı sıra Hell's Angels olarak bilinen motosiklet çetesindeki erkeklerin de en büyük eğlencelerinden biri ıslak tişörtlü güzel kadınları izlemek. Haliyle Hell's Angels grubundan bir erkekler beraber olmak veya sadece kulübe katılmak isteyen kadınlar da ıslak tişört eğlencesine katılmak durumunda.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Türkiye'de sizce gazeteciler özgür mü?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!