6 Kolay Hareketle 6 Baklavayı Çıkarın

6 Kolay Hareketle 6 Baklavayı Çıkarın Erkeklerin başı karın kaslarıyla her zaman dertte. 6 baklavayı çıkarmak için size ufak tüyolar vereceğiz. Spor salonuna bile gitmenize gerek kalmayacak.

Eğer sizde çoğu insan gibiyseniz, sizinde spor salonundaki en büyük hedefiniz mükemmel karın kaslarına sahip olmaktır. Sıkı bir karın bölgesinden daha seksi birşey yoktur ama erkekler çoğunlukla bunu başarmak için her spor yaptıklarında sonsuz sayıda mekik çekmeleri gerektiğini düşünür.

Hiç de alakası yoktur

Mekik çekmeye gerek kalmadan karın kaslarınızı çalıştıracak birkaç egzersiz pozisyonu vardır.

İşte size garantili 6 egzersiz, aynı zamanda bütün önemli kaslarınızı çalıştıracak bir program.

Renegade rowBunun için dengenizin ve koordinasyonunuzun iyi olması gerekir, yoksa düşebilirsiniz. Ayaklarınız arkanızda düz olacak şekilde yere yatın, omuz hizasında yerleştirilmiş dumbellerinizi veya güllelerinizi tutarak vücudunuzu ellerinizle destekleyin.

Bu pozisyondayken ağırlığınızı bir tarafınıza vererek kolunuzu kaldırın. Bitirdikten sonra ister aynı taraf için ikinci sete geçin ister öbür tarafınızı çalıştırın.

Raised-leg single-leg squatÇok kuvvetli baldırlarınız olsa bile, bu tek bacak çömelme egzersizi abdominal bölgenizi zorlayacaktır.

Ayakta durun ve bir bacağınızı kaldırabildiğiniz kadar önünüze kaldırın. Sonra ayakta duran bacağınızla çömelmeye başlayın – dengenizi koruyarak çömelebildiğiniz kadar çömelin ve tekrar başlangıç pozisyonunuza dönün.

Bir sette 10 defa tekrarladıktan sonra, bacaklarınızı değiştirin ve tekrarlayın.

Side leg raisesBu üçüncü hareket de dengenizi ölçecek hareketlerden biri.

Başlamak için yere yan yatın. Havada kalan bacağınızı yukarı aşağı oynatın. Daha zorlaştırmak için ileri geri oynatabilirsiniz ama omuriliğinizin düz pozisyonda olmasına dikkat edin.

Bir kaç örnek daha var…


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Hiç Penis Büyütücü Kullandınız Mı?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!