Stil İkonu: Justin Timberlake

Stil İkonu: Justin Timberlake

Justin Timberlake'in kendine has tarzını yakından öğrenmek için iyi okuyun!


Neden bir stil ikonu?


Az sayıda genç pop yıldızı, eğer varsa, yetişkin ünlülerden daha üstün durumdadır fakat Justin Timberlake eski ve yeni hayranları tarafından algılanma biçimini değiştirerek bunu başardı. Onu NSYNC’den tanıyorsunuz. Onu Britney’nin ilki olarak biliyorsunuz. Onu Janet Jackson’ın giyim bozukluğu konusundaki gönüllü (veya gönülsüz) suç ortağı olarak tanıyorsunuz.

Ve belki de onu Saturday Night Live’da canlandırdığı Gibb kardeşlerin biri olarak tanıyorsunuz. Fakat şimdi onu JT olarak biliyorsunuz. Sexy back'i geri getiren olarak. Abartı bir yana, bu adam yeni yaş ve yeni hayran kitlesi
için kendini değiştirmeyi çok iyi biliyor. Önce saçlarını kesti; sonra özenti hip-hop silsilelerinden kurtuldu; sonra bir takım elbise giydi ve başına gelen onca şeyden sonra geri gelmek için neler yapabileceğini tüm dünyaya gösterdi.


 

Timberlake gibi giyinmek


Justin artık spor ceketlerin altına giyilen kapişonlu sweatshirtleri, ve boy band zamanlarından kalma uzun askılı kot pantolonlu eğitmenleri beğenmiyor. Aslında adam büyüdü ve erkek giyiminde en iyinin en iyisi ile gösteriş yapıyor. Fakat yeni görüntüsünün esas parçaları vücudu saran beyaz bluzu, olağanüstü yakası ve ceketi ile uyumlu kravatıdır. Saçınızı onunki gibi kestirmek ve onun gibi dans etmek pek de zor olmayabilir, ancak JT gibi giyinmek için Banana Republic’in önden büzgülü kaliteli bluzleri gibi bir bluze ihtiyacınız var.
 
Bluz hem fiziği ortaya çıkarırken aynı zamanda size resmi giyim için modern bir yol sunar. Dünyaya, JT tarzında, yeni bir adam olmaya hazır olduğunuzu ve işi ciddiye aldığınızı söylemenin en güzel yolu budur.

MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

AskMen'de En Çok Hangi Tarzda Yazan Yazar İstiyorsunuz?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!