Yılbaşı Hediyesi Nasıl Alınır?

Yılbaşı Hediyesi Nasıl Alınır? “Cevaplanamamış en büyük soru, ve 30 senelik kadın ruhundaki arayışlarımdan sonra hala sorduğum soru ‘Bir kadın ne ister?’”

- Sigmund Freud

Bir kadın ne ister? Çağlardır bu soru erkekleri hayatından bezdirmiştir ve her Aralık ayında yeniden ortaya çıkar çünkü bütün dünyada erkekler en iyi, en güzel hediyeyi almak için koşturuyor. Beraber olduğunuz kişiye sorabilirsiniz ama bu bütün süprizi bozar ve sizin onun her isteğini karşılamayan biri olduğunuzu gösterir. O yüzden size en iyi hediyeyi almanız için tavsiyeler hazırladık. Size sadece paketleme kısmı kalıyor.

Onun en sevdiği mağazaya gidin


Eğer onun favori mağazasını biliyorsanız oyuna bir adım önde başladınız. Son aldığı eşyalardan bir liste ile gidin ve tezgahtardan yardım isteyin. Size yardım etmekten memnunluk duyacaktır.

Eğer en sevdiği mağazayı biliyor ama son aldığı eşyalardan emin değilseniz dolaba biraz bakınmanın sakıncası yoktur. Bu sadece sizin onun stilini anlamanıza yardımcı olmaz aynı zamanda ona kıyafet almak istediğinizde bedenini anlamanızı sağlar.

Ailesine ve arkadaşlarına sorun


Kimse onu kız arkadaşlarından daha iyi bilemez. Size hediye seçmenizde yardımcı olmak için alışverişe bile çıkarabilirler.

Diğer bir kaynak ise onun ailesi. Ona doğduğundan beri hediye alanlar onlar olduğu için iyi kötü fikirleri vardır neden hoşlandığına dair. Hatta sizden ne istediğini bile biliyor olabilirler. Yalnızca kime sorduğunuza dikkat edin. Annesi amcasından daha iyi bilecektir.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

AskMen'de En Çok Hangi Tarzda Yazan Yazar İstiyorsunuz?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!