Zayıf & Şişman Erkekler İçin İyi Giyinmenin İpuçları

Zayıf & Şişman Erkekler İçin İyi Giyinmenin İpuçları Zayıf & şişman erkekler için aşağıdaki püf noktalarını kullanın. İşte size yakışanı bulmanın ipuçları.

 
Ne yazık ki, her erkek doğal olarak, yaradılışı itibariyle uzun ve yakışıklı doğmaz. Bununla birlikte, genetik piyangoyu kazanmamış olsanız da, giyim seçimleri sahip olduklarınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlar.

Sıska ve şişman erkekler için moda ipuçlarına odaklandık çünkü hem sıska hem de tıknaz erkekler kendilerini daha güvenli hissetmek ve vücutlarını sevindirmek için giysilerinde değişiklik yapabilirler. Yapmanız gereken tek şey kendinizi tanımak. Eğer vücut tipiniz bu kategorilerden birine giriyorsa, sıska ve şişman erkekler için hazırladığımız moda ipuçlarını okuyun ve vücudunuzu en iyi nasıl tamamlayacağınızı öğrenin.

Zayıf erkekler için ipuçları


Çoğu erkek zayıf bir vücuda sahip olmak için egzersize ve diyete çok zaman harcarken, istediği herşeyi yiyip bir gram bile almayanlara oldukça fazla imrenirler. Toplum zayıf olmayı çekici olmak ile eş tuttuğundan, çok fazla zayıf olmanın kişiler için gerçek bir sorun olduğunu unutmak oldukça kolaydır. Konu moda olunca, tıpkı geniş bir vücuda uyacak elbiseler bulmak aşırı kilolu kişiler için zorsa, çok zayıf kişiler de zayıf bedenlerine iyice oturacak elbiseler bulmakta zorluk çekerler.

Kilo almanın bir yolu bir spor salonuna kaydolup, ağırlık kaldırmak, bunun yanında da daha fazla protein ile ve kemikli bir vücuda kas ekleyecek besinlerle beslenmektir. Ancak, egzersizden nefret ediyorsanız veya egzersizi gününüze sığdıramayacağınızı düşünüyorsanız merak etmeyin. Çünkü zayıf erkeklere olduklarından daha iri görünmelerini sağlayacak görsel bir ilüzyon gerçekleştirebilmeleri için birkaç moda ipucunu biraraya getirdik.

Küçük vatkaları olan spor ceketler alın


Bedeninizin üst kısmını daha kaslı göstermek istiyorsanız, ince vatkaları olan spor ceketler alın. Burada dikkat etmeniz gereken vatkaların büyük olmamasıdır. Çünkü küçük vatkalar sırtınıza ve göğsünüze görsel bir destek verecektir fakat kalın vatka, ceketiniz  pahalı ve marka olsa dahi görünüşünüzü ucuzlatmanın yanında, sizi bir adamın ceketi içinde kaybolmuş küçük bir çocuk gibi gösterecektir.
 

Üzerinize tam oturan, sıkı bluzlardan uzak durun


Üzerinize tam oturan bluzlardan ve tişörtlerden uzak durmak zayıf erkekler için önemli bir ipucudur. Bunun yerine, küçük göğüs kafesini saklayacağı için bedeninizin orta bölümüne doğru hafifçe dökülen giysiler tercih edin. Giysi üstlerinizi çok geniş almayın, çünkü fazladan kumaş sizi onun içinde yüzüyormuş gibi gösterecektir. Bunlara ek olarak, yapışkan kumaşlardan kaçının. Giysi üstlerinin etiketlerini kontrol ederek çok fazla elastik içeriği olup olmadığını kontrol edin.

Spor ceketlerinizi diktirin


Sadece tek veya çift düğmeli spor ceketler giyin ve tüm bedeninize tam olarak oturacağından emin olun. Omuz bölgesinde veya kol altında herhangi bir gevşeklik olmasından kaçının. Ayrıca, sıska erkekler için önemli bir moda ipucu giysi üstlerinde ve altlarında tutarlı olmaktır; yani bedeninize oturan pantolonların üzerine bedeninizden büyük spor ceketler veya süveterler giymemek veya aksini yapmamalısınız yoksa ince yapınız göz kamaştırıcı bir şekilde ortada olacaktır.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

AskMen'de En Çok Hangi Tarzda Yazan Yazar İstiyorsunuz?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!