Oyuncak Makinesi Nasıl Yenilir?

Oyuncak Makinesi Nasıl Yenilir? Kadınlar ve çocuklar, zorlu oyuncak makinelerinden kazanılan oyuncaklarla büyülenir.

Bu şeytani aletler adeta bir kumar makinesidir. Pençesi oyuncakları sağlam yakalamamaya ve sizi kaybettirmeye programlıdır. Oyunu yenmeyi öğrenmek ve jetonlarınızı heba etmemek için taktiklerimizi okuyun.

Kolay lokmayı seç

Oyuncaklar üst üste yığıldığı için en güzeller altlarda kalmış olabilir. Ucuz ve görünenler de üsttedir. Hedef herhangi bir oyuncakk. Yakalanması en kolay görüneni hedefleyin, Hediyeyi vereceğiniz kişiyi oyuncakla değil yeteneğinizle tavlayacağınızı unutmayın.

Koordinatları belirle

Oyuncak makinelerinde iki tip ayar bulunur. Ya 30 saniye süreyle istediğiniz hareketi yapmanıza izin verir ya da sınırsız süre sunar fakat yana ve ileri tek hareket yapmanıza müsaade eder. Joystick'i hareket ettirmeden önce göz kararı avlayacağınız seçin ve tam o noktayı hedefleyin.

Karın bölgesini hedefle

Pelüş oyuncakların yuvarlak kafaları yakalamak için uygun görünür fakat yuvarlak oldukları için tam yakalandıkları anda pençenin zayıf kavrayışından kurtulup düşer. Siz ağırlık merkezini yani kare görünümlü göğüs bölgesini hedefleyin. Pençenin dört kolundan birini bacağının ya da kolunun altına denk getirmeye çalışın.

Pes etmeyi öğrenin

Eğer çok gerilirseniz ve jetonları boşa harcamaya başladıysanız vazgeçin. Bu makineleri işletenler size para harcatmak için pençeyi iyice gevşek yaparlar ki her tuttuğunuzu kaçırın. Durum böyleyse o makineden size ekmek yok. Boş verin daha iyi.

MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Bayan Patronunuz Tarafından Hiç Tacize Uğradınız Mı?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!