Mafya Kanunlarına Göre Nasıl Yaşanır?

Mafya Kanunlarına Göre Nasıl Yaşanır? Raconu uygulayan prestij kazanır. "Yanlış yapanı affetmeyin" demedik. Saçlarınızı geriye yapıştırmanız da gerekmiyor.

Çizgili takımlar demode. Tavır ve davranış itibarıyla hayatta başarılı olmak için yasal ve bir o kadar da kullanışlı rehber sunuyoruz.

Acımasız ve soğukkanlı ol


Biri (sevgiliniz, iş arkadaşınız) sizi bir şeyleri yapmaya zorladığında hemen boyun eğip "Olur" demeyin. Acımasızca "Hayır yapamam" deyin, "şu anda çok yoğunum" deyin. Anlamazsa kapının önüne koyun. Bunları yaparken de hiç heyecanlanmayın. Sakin.

Zorlu işleri topluca hallet


Çamaşır makinesini az çalıştırarak sudan tasarruf edersiniz, paranız cebinizde kalır. Zor bir işe giriyorsanız bunun için her zaman bir ekip oluşturun.

Düşmanının düşmanı dostumdur


İş yerinde sizi çekiştirdiğine inandığınız kişiyi sevmeyen birine yakın olun. Böylece ikiye bir olmuş olursunuz. Her zaman kazanan takımda oynayın.

Bilinmeyen vakte kadar ilk selamı o verecek


İlk selamı siz vermeyin. Önemli biri izlenimi yaratıp sadece selam alın. Yılışık olmadığınız için kadınlara da cool karizması sarmış olursunuz. Arayan adam değil aranan adam olun.

İkinci bir şans verme


Sevgili veya çalışanınıza ikinci bir şans vermeyin, ilk hatasında "Sana artık güvenemem" tribi yapın. Bu gözdağı çevrenizdekilere de yeter. Herkes size önemli ve kaybedilmemesi gereken biri muamelesi çeker.

Aileyi işe karıştırma


Ailenize işinizin zor taraflarından mecbur kalmadıkça bahsetmeyin. Çünkü onlar normalden daha çok üzülürler.

Temizlikten sonra geride kanıt bırakma


Evde sevgilinizin olmadığı zaman yaptığınız bir kaçamaktan sonra evi iyice temizleyin. Ortada prezervatif paketi, ruj lekeli sigara, yatağın altına kaçmış tanga tarzı şeyler bırakmayın.

İhaneti affetme


Sevgiliniz veya arkadaşınız sizi aldatmışsa onu asla affetmemeniz gerekiyor. Bir kere aldatan bir daha aldatır. "Seni affetmiyorum, sıfırsın artık" deseniz yeridir.

Lafını bil de konuş


Az ve öz konuşmak ağır abi karizmanızı artırır. Her sözünüz değerli hale gelir. Doğru yere doğru lafı koyduğunuz zaman sözü dinlenen adam olursunuz. O sebeple her zaman lafınızı bilip konuşun. Geyikçiliği bir yana bırakın.

MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Bayan Patronunuz Tarafından Hiç Tacize Uğradınız Mı?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!