Hızlı Seks Devri!

Hızlı Seks Devri!

Haftada bir uzun uzun sevişmek yerine birkaç gününüzü hızlı sekse ayırabilirsiniz.

 
Aslında uzun zamandır ilişki içinde olan kadınların çoğu bu fikre sıcak bakıyor. 45 dakika sürecekken 10 dakikada bitebilecek bir şeye (zevk veriyorsa) kim hayır der ki? Amerika'da yapılan bir araştırma, kişinin orgazma ulaşmasını sağlayan bir seks seansının ortalama 3 ila 13 dakika arasında sürdüğünü gösteriyor. Erkeklerin hızlı bir şekilde sonra ulaşmaya itiraz etmeyeceklerini hepimiz biliyoruz. Sadece çekindikleri için bunu bizden talep etmiyorlar.

Ön sevişme dedikleri


Yıllarca, orgazma biraz olsun yaklaşabilmek için en az yarım saat sürecek ön sevişmenin şart olduğuna inandık durduk. Belki de bu yüzden hızlı sekse şimdiye kadar hep burun kıvırdık. Bunun sebebi, genel olarak kadınların sevişme moduna daha zor geçip orgazma erkeklerden çok daha zor ulaşmaları olabilir. Aslında bu çok da doğru değil. Çünkü yapılan araştırmalar, kadınların orgazma ulaşmaları için dört dakikanın yeterli olduğunu gösteriyor. Buradan yola çıkarak diyebiliriz ki; kadınların erkeklerden daha uzun sürede doyuma ulaşması, az ve yanlış şekilde uyarılmalarından kaynaklanıyor. Dolayısıyla hızlı bir şekilde seviştiğinizde -tabii doğru teknikleri uygularsanız- fazlasıyla zevk almak mümkün olabiliyor.

Kolları sıvayın


Kadınlar bazen seks yapmaya üşeniyor ve sırf bu sebeple sevgililerini kendilerinden uzaklaştırıyorlar. Ama aynı kadınlar, seviştikten sonra hallerinden gayet memnun görünüyorlar.

Sevgilinizle hızlıca bir şekilde seviştiğinizde, öncesinde kendinizi hazırlamanıza gerek kalmıyor. Çünkü istekli ya da isteksiz olup, işe koyulduğunuzda eninde sonunda havaya giriyorsunuz. Hatta işin içinde romantizm olmaması da heyecanı arttırabiliyor. Sadece olaya dahil olmak bile heyecanı vücudunuzun her köşesinde hissetmenizi sağlayabilir. İçinizdeki acele etme duygusu ise sizi sevgilinizle ilk çıkmaya başladığınız günlere götürebilir. Yani seksin heyecanlı olduğu günlere...  

Eğlence geri geliyor


İlişkinizin başlarında yaşadığınız tutkulu seks çok heyecanlı olabilir. Ama sevgilinizle yakınlaştıkça artacağını umduğunuz orgazm miktarında neden oynama olmadığını hiç düşündünüz mü? Hızlı seksin beklentilerinize cevap verebilmesi için kontrolü ele almanız gerekebilir. Bu da, kendinizi zihinsel olarak bu olaya hazırlamanızdan geçiyor. Gün içinde ona ateşli mesajlar atabilirsiniz ve bu şekilde beyninizin vücudunuzu (ön sevişme olmaksızın) orgazma hazırlamasını sağlamış olursunuz.

Elbette sevgiliniz kapıdan girer girmez harekete geçmenizi söylemiyoruz. Önemli olan içinizden geldiği gibi ama kesinlikle seri hareket etmeniz. Çoğumuz hızlı yapılan seksi ısınma turu olarak gördüğünden göz ardı ediyor.


Seks
MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!