Bir Kadın Neden Seksten Kaçar?

Bir Kadın Neden Seksten Kaçar? Uzun bir ilişkiye sahip olmanın iyi yanlarından biri de düzenli bir seks hayatınızın olması. Özellikle erkekler için, bu bağlılık için çok önemli bir noktadır.

Bazı kadınlar erkek arkadaşlarından kaçmayı bir alışkanlık haline getirirler ve sadece çok özel durumlarda seks yaparlar. Erkeklere göre bu çok katı ve alışılmadık bir ceza gibi görülür. Tabiki bir kadının seks istememesiyle bilerek saklanması arasında fark vardır. Eğer bir kadın seksten kaçıyorsa bir mesaj vermeye çalışıyordur. Seksten kaçmasını sağlayabilecek birkaç neden ve sizin yapabilecekleriniz.

Kızgın olabilir


Büyük ihtimalle kadınların seksten kaçmalarının en büyük sebebidir. Eğer onu çok kızdıracak birşey yaptıysanız sizin en çok istediğiniz şeyi sizden uzak tutarak sizi cezalandırıyor olabilir. Eğer negatif duygular – kızgın, endişeli, stresli, bunalmış vb-  besliyorsa bir kadının yapmak isteyeceği en son şeydir çarşafların altına girmek. Erkekler duygularını bir yana atıp işe koyulabilirken kadınların bunu yapması ve tahrik olması çok zordur. Kızgın, ateşli ve vahşi seks ile bir probleminiz olmayabilir ama o yatağa atlamadan önce meseleyi halletmek ister.

Çözümü ise, neye kızgın olduğunu bulun ve düzeltmeye çalışın. Bazen yanlış yaptığınızı kabullenmek bile onu sakinleştirmeye yetebilir. Diğer zamanlarda ise onunla uzun uzun duygularınızdan bahsedilen bir konuşma yapmanız gerekebilir.

Savunuyor olabilir


Eğer sizden güzel sevgiyi kaçırıyorsa, bu sizin üzerinizdeki gücünü ve ilişkiyi beyan etmek için olabilir. Eğer bir ilişkide kadınların kontrolü hiç kaybetmedikleri bir nokta varsa o da sekstir. Size yatakta kimin patron olduğunu göstermek için yapıyor olabilir yada hayatının başka bir bölümündeki zayıflığını dengelemeye çalışıyordur. Belki zalim bir patron, baskıcı bir yakın arkadaşı veya aşırı korumacı bir annesi vardır.

Eğer kendini savunmak için seksten kaçtığını hissediyorsanız, kapıları açmanın en kolay yolu onun seksi yeteneklerine ve maharetlerine iltifat etmektir. Bu yanlış gibi gözükebilir ama onun yataktaki yeteneklerini kabul ederseniz o da statüsünü ispatlamaya çalışmanın gereksiz olduğunu farkedebilir.

MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!