G Noktaları Rehberi

G Noktaları Rehberi Orgazmı kolaylaştırdığı iddia edilen 'G Noktası' ile ilgili şimdiye kadar bir çok araştırma yapıldı. G Noktası'nın nerede olduğu daima merak edildi. işte bütün bu merakları gidermek için seks uzmanlarından G Noktaları rehberi.


Kadınlarda


Dudaklar


Sinir ucu ile dolu olan bu bölge, en az diğer erojen bölgeler kadar önemlidir. Partner ile sanki oyun oynar gibi dudaklarına küçük küçük öpücükler kondurmak gerekir.

Klitoris


Klitoris dil hareketleri ve parmaklar ile uyarılabileceği gibi ikisinin bir arada yapılacağı hareketler ile de uyarılabilir. Unutulmaması gereken bu bölgeyi uyarmadan önce biraz olsun partnerin önceden uyarılmış olması ve bu bölgenin ıslak olmasıdır.

Vajina


Vajina ise dış ve iç olarak iki kısımda incelenebilir. Dışta dudaklar ve vajina çevresi önemli alanlardandır.

Göğüsler


Erkekler kadınların göğüslerine dokunmayı severler ve kadınlar da kendilerine dokunulmasından hoşlanırlar. Partnerlerin kimi sert davranılmasından hoşlandığı gibi kimisi göğüslerine fazla ilgi gösterilmesinden hoşnut olmayabilir. Zamanla keşfetmek gerekir.

Gerdan/Boyun


Sinir sistemi gelişmiş olan boyun bölgesi hem erkeklerin hem de kadınların erojen noktalarından. Bu sebeple gerek kadınlar gerekse erkekler boyunlarının öpülmesi, okşanması, yalanması ya da hafifçe ısırılmasından hoşlanırlar.

Göbek deliği


Sevişme anında kadınlar göbek deliklerinin ellenmesinden, yalanmasından, okşanmasından tahrik olur.

Kalça


Kadınların erojen bölgelerinden biri de kalçalarıdır. Hemen hemen her kadın, popolarının okşanmasından, öpülmesinden, yoğurulmasından, hafifçe vurulmasından ve partnerlerinin parmaklarının popo çizgisi boyunca gezinmesinden hoşlanır.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!