Eşsiz Bir Önsevişme İçin

Eşsiz Bir Önsevişme İçin Yatak odanıza biraz hareket getirmek için size birkaç ateşleyici önsevişme önerisi


İlişkiniz bir süre sonra rutin halini aldığında seks hayatınızında böyle olmasından mı korkuyorsunuz? Cinsel hayatınızı taze ve yeni tutmak ilişkinizide yenileyecektir. Bunu en kolay şekilde ulaşmanız için ona yatak odasında sürprizlerle dolu bir gece yaşatın. Cinsel performansınız iyi olabilir ama kilit noktası olayların başlangıcıdır çünkü nasıl başlarsa öyle gidebilir. Ona gerçek anlamda değişik bir gece yaşatmak için tavsiyelerimize kulak verin.

Beraber erotik film izleyin


Kadınların büyük bir çoğunluğunun bu fikre açık olmadığını bilmekteyiz ama en azından denemekte yarar var. Kadınlarda seksi filmler izlemeyi severler sadece erkekler gibi bunları heryerde itiraf etmezler. Burada yapacağınız ilk hareket ona ne istediğinizi söyledikten sonra onun seçeceği bir filmi izlemek istediğinizi belirtin. Onunda rahatça izleyebileceği hafif erotik bir film bulun ve geceyi bekleyin.

Ona seksi hikayeler okuyun


Milyonlarca kadın erotik romanlar alıyor. Neden? Çünkü sizin için porno dergiler neyse onlar içinde erotik romanların anlamı benzer. Peki onlara seksi bir erkek sesi eşliğinde bu romanlar okunsaydı, tamamen baştan çıkma olasılıkları çok yüksek olurdu. Burada seçiceğiniz kitaplar kısa kısa hikayelerden oluşursa daha iyi olur çünkü ilgi dağılmayacaktır. Ona bu hikayeleri yatakta okuyun ve hoşuna gittiğini göreceksiniz.

Masaj yapın


Bir kadını etkilemenin en kolay yollarından biri ona masaj yapmaktır. Onun vücuduna ince ve etkili dokunuşlarınız tüm günün yorgunluğunu üstünden alacak ve size minnettar kalmasını sağlayacaktır. Etkili noktalar, saçlar ve kalça bölgesidir. Daha sonra boyun ve omuz bölgesine geçerek iyice hassaslaşmasını sağlayın. Artık bu noktadan sonra yalnızsınız! Masaj sırasında önemli olan ne çok yumuşak nede çok sert bir şekilde ona dokunmanız olacaktır. İki şekildede rahatsız olacak ve tüm olayın büyüsü kaçacaktır. Eğer masajın etkili olmasını istiyorsanız ona ayak masajı uygulayın en çok hoşuna gidecek kısım kadınların bu olacaktır.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!