Cinsel Gücünüzü Artıran 11 Yiyecek

Cinsel Gücünüzü Artıran 11 Yiyecek Sevgilinizle hiç tükenmeyecek bir seks hayatı mı istiyorsunuz? Bütün gece gücünüzü koruyacak size enerji verecek yiyecekleri birazcık inceleyelim. İşte sizin aşk kıvılcımınızı parlak tutacak 11 yiyecek.


Aşkın Yakıtları


1-Kereviz


Hâlâ kadınları size kul köle edecek parfümü arıyorsanız boş yere uğraşmayın. Tek ve gerçek seks iksirini arayan bilimadamları araştırmalarını, kerevizde de bulunan güçlü erkeklik hormonu androsteron üzerinde yoğunlaştırdı. Araştırmalara göre androsteron vücuda girdikten sonra terle dışarı atılıyor. Siz kereviz yedikten sonra, tam anlamıyla kokusunu alamasa da partnerinizin, kadınları çektiğine inanılan androsteron sayesinde size iyice sokulduğunu göreceksiniz. Kereviz sayesinde yıllık ortalama performansınız öyle aman aman artmasa da düşük kalorili, bol lifli bir yiyecek yemiş, dişlerinizi temizleyip, ağız kokunuzu gidermiş olursunuz.

2-Çiğ İstiridye


Cinsel gücü artırıcı besinlerden akla ilk gelenlerden biri istiridyedir. İstiridye’nin içindeki çinko fazlalığı hem sperm üretkenliğini hem de testosteron hormonu seviyesini artırır.  Ayrıca libidoyu artıran hormonlardan biri olan dopamin’ide içerir. İstiridye kabuğunu soymak hem cinsel yönden sizi teşvik edeceği gibi cinsellik öncesi sevgilinizi elinizle beslemek ona mutluluk verecektir.

İstiridye nasıl yenir: Bakteri ve kirden arındırmak için kabuklarını iyice ovalıyarak yıkayın. Buzun içine yatırdığınız istiridyeleri isterseniz limon sıkıpta kabuklarını soyup yiyebilirsiniz.

3-Muz


Muzun içinde bulunan Bromelin enzimi erkeklerde cinsel gücü artırıcı özelliğe sahiptir. Muzda bulunan potasyum zenginliği ve B vitamini Broflavin vücudun enerji seviyesini yüksek tutar.

Nasıl yenir?: Düzenli bir şekilde kabuğu soyulmuş şekilde tabağa dizdikten sonra yemeye başladıkça zaten size enerji verdiğini anlayacaksınız.

4-Avokado


Aztekler avokadoyu bir ağacın yumurtalıkları olarak görürlerdi. Bu meyvenin içinde bulunan folik asit proteinlerin rahatça sindirilmesini ve bunun sonucunda enerji ortaya çıkmasını sağlar. Ayrıca içindeki b6 vitamini (erkek hormonu sağlar) ve potasyum elementleri hem kadının hem erkeğin libidosunu yükseltir.

Nasıl yenmeli?: İkiye bölünmeli ve parmak yardımıyla sevgilinize yedirin göreceksiniz ki oda bundan zevk alacak.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!