Kadınların Baş Döndüren Aşk Oyunları

Kadınların Baş Döndüren Aşk Oyunları

Erkekler, aşk ve seks üzerine yapılan araştırmalardan çıkan çarpıcı sonuçlar.


Erkekler her ne kadar kadınları anlamakta zorlandıklarını söyleseler bile, biz kadınlara göre de onlar hakkında birçok sır bulunuyor. İşte erkekler, aşk ve seks üzerine yapılan araştırmalardan çıkan çarpıcı sonuçlar..

Yüksek testosteron seviyelerine sahip olan erkekler bağlanmakta zorlanırlar. Çünkü testosteron, bağlanmaya teşvik eden vasopressın ve oksitosin adı verilen kimyasalların salgılanmasını baskılar. İşte bir erkeğin yüksek dozda testosterona sahip olduğunu gösteren işaretler.

Güçlü kaşlar
Kemikli elmacık kemikleri
İnce dudaklar
Belirgin çene hatları.
Geniş omuzlar
Kaslı vücut
İşaret parmağından daha uzun yüzük parmağı

2. Erkeklerin yüzde 59'u, ilk öpüşmede hoşlarına gitmeyen bir şeyler olduğunu hissettiklerinde, o kadınla ilişki yaşamak için çaba harcamayacaklarını belirtiyorlar. Aranızda harika bir elektrik olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki öpüşme tekniklerini uyguladığınızdan emin olun;

Parmaklarınızı saçında gezdirin ve başının arkasını kavrayın. Bu şekilde öpüşme hem rahat hem heyecan verici olacaktır. Daha çok zevk almak ve vermek için gözlerinizi kapatın, alnınızı onunkine dayayın ve nefes alıp verişlerinizieşitlemeye çalışın.

AskMen'in forum sayfaları açıldı sizde bu konu hakkında istediğinizi paylaşabilirsiniz!


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!