Kadınların 5 Seks Sırrı

Kadınların 5 Seks Sırrı Kadınların yatakodaları sırlarını bilmek erkekler için mühim bir konu... Peki kadınların 5 seks sırrı ne?


Erkeklerin kadınların yatakodaları hakkında bilmediği o kadar çok sır var ki. İşin aslı erkeklerin bilgisizliği kadınları önemsememelerinden değil, daha çok kadının erkekeğe karşı bu sırlarını açmamasında. Her kadın karakter olarak birbirinden ayrılsada iş seks olunca ortak bir noktada buluşuyorlar.

Genelde karşılıklı isteklerini konuşan çiftler hem daha iyi anlaşıyorlar hem de daha kaliteli bir seks hayatına sahip oluyorlar. Bizde size kadınların bizden sakladığı 5 seks sırrını açıklayacağız.

Sır 1


Adet döneminde seks

Kadınlar bu dönemde oldukça istekli oluyorlar. Genel geçer bir kural olmaya doğru giden bu cümle kadınların ortak isteklerinden biri. Vajinal kuruluk problemini, aşıp birlikte duş alabilirsiniz. Eğer tampon kullanıyorsa , sizin için biraz rahatsız bir durum olacak fakat aradaki engelleri aşıp bu işi öğreneceksiniz. Unutmayın bu dönemde kuru bir ilişki tamamen ikinizide soğutacaktır. Bu dönemin artısı kadınların hormonlarının patladığı günler olması. Şansınızı denerken karşınızda çok hareketli bir partner bulabilirsiniz.

Sır 2


Asla bitmeyen seks istemiyorlar

Büyük bir yalandan ibaret. Kadınlar seksi rahatlamak ve romantizmi yaşamak için tadarlar. Dolayısıyla işleyen demir pas tutmaz mantığı yürütüp kendinizi bir makina zannetmeyin. Kadınlar kendilerine yataktada yakın olacak erkek isterler. Erkeklerle kadınların fiziksel yapıları çok farklıdır. Orgazm olma durumları ise tamamen farklıdır. Yani karşınızdaki kadına istediği ilişkiyi yaşatırken siz doyuma ulaştığınızda o "o" noktaya varmış olmayabilir. Seksin süresi hem onu tatmin etmeli hemde sizi onun için zaman planlaması yapmaya başlayın.

Sır 3


Parmaklara dikkat

Bir kadını yatakta mutlu etmek için ellerinizi kullanacaksanız vajinanın derinliğini hesaba katın. Amacınız onu heyecanlandırmak olduğu için onun zevk aldığı noktalara odaklanın. Bunlar vajina girişi, içi ve G noktasıdır. Sizin el hareketleriniz yavaş ve nazikçe oldukça onun tepkilerine bakarak g noktasına yolculuğa çıkmaya başlayabilirsiniz. Korkmayın o sizin el hareketlerinizi zaten ayarlayacaktır. Sert hareketleriniz onu ürküteceği için parmaklarınızı iyi kullanın. Ve hijyen koşullarını unutmayın uzun tırnaklar veya kirli tırnaklar ona zarar verecektir.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!