En iyi 3 Kadın Fantezisi

En iyi 3 Kadın Fantezisi En iyi 3 kadın fantezisi ne?Doldurmak için fantezilerden oluşmuş bir kontrol listesi olan tek kişi siz değilsiniz onun da kendi fantezileri var. Listeden favorinizi seçin, gerekli şeyleri hazırlayın ve bu gece gerçekleştirmeyi önerin.


Seksi rol oynamak


Seks hayatınız biraz sönük mü? Birçok insanın ihmal ettiği bir cinsel organ vardır: beyin. Cinsel yüce mutluluğa ulaşmak için pasaportunuzdur. Gerçekten milyonlarcamız mastürbasyon sırasında fantezileri gizlice kullanırız ve bazılarımız seks sırasında orgazma ulaşabilmek için fantezilerden yararlanırız. Bu yüzden neden favorilerinize ulaşmayasınız ve yıllardır yaşadığınız en güçlü seks olacaksa neden onları partnerinizle gerçekleştirmeyesiniz? Sadece şunları yapın:
 

Adım adım kılavuz


Fantezi #1


O bir bakir, siz de deneyimli bir kadınsınız

Size çekici gelmesinin sebebi: Bu bir güç oyunudur ve "yasaklanan" seks her iki taraf için de her zaman için garantili libido-kaldırıcıdır.

İhtiyacınız olanlar: Seksi, sekreter giysisi gibi kıyafetler bunun için işe yarar: uzun dar bir etek, destekli sutyeninizi gösterecek düğmesiz bir gömlek, uzun çoraplar ve yüksek topuklar.

Aksiyon planı:
Buradaki oyun başlangıçta çok yavaş hareket etmeniz. Onu baştan çıkaracaksınız ve elbiselerinizi çekip almak ile sonuçları arasında gidip gelmekle savaşacak (Annesi öğrenirse ne olur?korkucak). İkiniz için birer içki hazırlayacağınızı söyleyin, sonra içkilerinizle birlikte onu dinlenme odasına alın. O koltuğa oturmuşken, eteğinizi yukarı kaldırıp bacaklarınızı açarak ters yönde sandalyeye oturun. Nereye bakacağını şaşırır.  Genel şeylerden konuşun (eğer genç bir oğlunuz varsa/vardıysa arkadaşı ile konuşurmuş gibi) sonra sohbeti daha sulu bir noktaya getirin.  Çekicimiyim? diye sorun. Resmi olmaya çalıştıkça ve ereksiyonunu gizlemeye çalıştıkça utançtan kıvranmasını sağlayın.

Bu noktada, "Rahatsız gibi görünüyorsun" deyip sandalyeden onun yanına, koltuğa geçin. Gömleğinin ilk iki düğmesini açın ve elinizin arkasını göğsüne sokarak "NE kadar yumuşak bir cilt. Kocamınkinin tam tersi" deyin. O kıvrandıkça, kendi gömleğinizin en üst iki düğmesini açın, elini alın ve göğsünüze koyun. Ona bundan hoşlanıp hoşlanmadığını sorun.

Korkunç istek ve davranışlarınız arasında, kısa sohbetler yapmaya devam edin. Daha önce bir kadınla sevişip sevişmediğini sorun. Yapmak ister mi diye sorun ve ona herşeyin yolunda olduğunu söyleyin. Ona gömleğinizi ve sutyeninizi çıkartmasını söyleyin. Göğüslerinize dokunmasını söyleyin ve nasıl dokunulmak istediğinize dair talimat verin. İnleyin ve iç çekin, fakat unutmayın: Yetişkin olan sizsiniz bu nedenle çok da fazla kontrolden çıkmayın. Önünüzde ayağa kalkmasını ve pantolonunun fermuarını çözmesini isteyin. Vücudunu övün, iltifat edin, ne kadar sert olduğunu söyleyin.

Göz teması kurarak abartılı bir şekilde elbiselerinizi çıkarın. Gözlerinin vücudunuzu okşamasına izin verin, fakat size dokunmasına izin vermeyin. Çoraplarınız ve yüksek topuklu ayakkabılarınızla kalın. Gördüğünden hoşlanıyor mu ve dokunmak ister mi diye sorun. Sonra vücudunun her küçük notasını öperek onu soyun. Her ikiniz de çıplakken, onu yatağa götürün, sonra da açıkça bir kadına zevkten nasıl çığlıklar attıracağını açıklayın. Her dokunuş, öpücük, okşamak ve her içeri girip çıkışı onun için ilktir, unutmayın. Fantezi kontrolünü tamamen kaybettiğinde sona erer eğer rolünüzü uygun oynarsanız yaklaşık olarak, üç dakikada içinde.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!