Seks Oyunları Ve Taktikleri

Seks Oyunları Ve Taktikleri

Yatakta bir bayanın sizin üzerinizde deneyeceği oyunları ve taktikleri öğrenin.


İlişkideki erkek sizsiniz diye, her zaman kontrollü olmanız anlamına gelmiyor. Kadınlar da her fırsatta kontrolün kendinde olmasından hoşlanırlar özellikle de yatak odasında.

 

Hiç "femoral cinsel ilişki" yaşadınız mı? Ona parmağı verdiniz mi? Veya orgazmik köprüler kurdunuz mu? Tüm zamanların en iyi seks sırlarının şehvet uyandıran listesinden ilham alarak  yatak odasında büyük sayılar kazanın.

 

10 Numara


Cinsel olarak yaratıcı olun

Bu genelde uykulu kadın/uyanık ve sertleşmiş erkek sendromu için kolay bir çözümdür. Esasen doğum kontrolü ve bekareti koruma methodu olarak kullanılan "femoral cinsel ilişki", vajinanız yerine penisini kapanmış kalçalarınızın arasından sokması şeklinde gerçekleşir. Bu nazik, sarsmadan seks yapma şeklide ve ikinizi de tatmin eder. Penisini vajinal dudaklarınız arasından kaysın diye kalçalarınızın üstüne yakın yerlere koyarsa, uyuyan kadınlar hemencecik uyanır.

9 Numara


Ona parmağı verin


Oral seks yaparken, genellikle orgazm olmadan tam önce, partnerinizin rektumuna parmağınızı sokmakla ona hayatının orgazmını yaşatıyor olabilirsiniz. Bazı erkekler anal uyarılardan zevk almanın onları homoseksüel yapacağından endişe duyarlar, ki bu tamamen yanlıştır. Ancak hassas bir konu olabileceği için, anüsünün etrafıyla oynayarak nasıl bir tepki vereceğini ölçebilirsiniz. Eğer poposunu size doğru kaldırırsa veya size sorgulu bir bakış atarasa, ona birşey denemek istediğinizi söyleyin. Klitoris gibi, penisin kökü vücudun içine birkaç cm kadar uzar. Bu prostat bezidir, lakabı erkeğin G noktası.

Onu bulmak için ilerisi için yerini belirleyin onu sırt üstü yatırın (nazikçe ve çok fazla kayganlaştırıcı kullanarak) avuç içiniz yukarıda kalacak şekilde işaret parmağınızı tamamen içeri sokun. Göbeğine doğru eğilin, sonra parmağınızı "buraya gel" der gibi çevirin.

8 Numara


Pozisyonun önemli olduğunu unutmayın


Mastürbasyon yapmakta kendinize aşırı güvenmiyor musunuz veya bu konuda usta değil misiniz? Genellikle tüm kadınlar yükümlülüklerini rahatsız ve doğal olmayan yollarla yerine getirmek isterler. Sağlak mı solak mısınız? Hangisini daha iyi kullanıyorsunuz? Çünkü hareket edebilirsiniz, biliyorsunuz ki! Bunu büyütmenin anlamı yok sadece onun üstüne çıkın veya bacaklarınızı açarak kucağına oturun ve uzun, yavaş, leziz bir öpücük kondurun, sonra da size uygun bir tarafa geçin. Her zamanki yan yana pozisyonunu değiştirmekten korkmayın. Siz yatağın kenarında otururken onun önünüzde ayakta durmasını veya siz sırt üstü yatarken ayaklarını açıp üzerinizde durmasını sağlayın.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!