Daha Hızlı Orgazm Nasıl Olur?

Daha Hızlı Orgazm Nasıl Olur? Kadınların karmaşık orgazm olma hal ve durumlarını anlamak için dikkatlice okuyun!


Daha çabuk orgazm olmanın ipuçlarıyla onu doruğa ulaştırabilirisiniz. Kadın dergileri başka yerde bulamayacağımız bilgileri gizlice verirler; çoğu erkeğin haberi olmayan kadın bakış açısını ortaya çıkarırlar.

Davranışlarımızı nasıl çözümledikleri, hareketlerimizi nasıl algıladıkları, gerçek beklentilerinin ne olduğu... bunlar diğer taraftan bir göz gezdirmeyle öğrenilecek şeyler.

Kadınların sırları


Kadınlar karmaşık yaratıklardır. Görünen o ki, erkekler hiçbir zaman kadınların duygusal ve fiziksel olarak ne istediklerini anlayamazlar. Bize kızmalarını veya ağlama krizlerine girmelerini nasıl engelleyeceğimizi tam olarak kavramamışken, iVillage kadınların  dibe vurmalarını anlayabilmemiz ve daha çabuk orgazm olmalarına yardımcı olmamız için kesin bir yol icat etmiştir.

Büyük "o"


Seks varılacak yerle ilgili değil, tamamen seyahatin amacıyla ilgilidir. Tabii ki, bu çok hoş bir duygudur, fakat "Hedef Orgazm"a ulaşmak için beş otobüs, 2 tren ve bir de uçağa binmek gerekirse, yolculuk can sıkıcı bir hal alır!. Bu yüzden bunun yerine sizlere  "Hedef Hızlı Orgazm"ın yollarını öğreteceğim. Erkekler nadiren orgazm olma problemi yaşarlar. Kadınlar ise genellikle. İyi haber ise, orgazmını hızlandırmak için yapabileceğiniz çok şeyin olması:

Kendinizi seks için önceden uyararak işe başlayın


Arkadaşlarınızla akşam yemeğinde olsanız bile, o konuşurken, dilinin daha sonra size neler yapacağını, parmaklarının bira bardağını tutmak yerine içinizde olduğunu düşünürseniz durumu kavrarsınız.

Kegel egzersizlerinizi yapın


Kadınların çoklu ve vajinal orgazm (klitoral orgazmın aksine ki daha yaygındır) yaşamalarını etkileyen birçok neden vardır: G noktanızın ve içinizdeki diğer bazı noktaların hassasiyetini kontrol edemezsiniz. Fakat Kegel egzesizleri ile pelvik kaslarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Ayrıca, farklı uyarıcılar ve orgazm tetikleyiciler kullanma konusunda daha esnek olabilirsiniz. Diğer bir deyişle, eğer bir teknik sizi daha çabuk orgazma ulaştırıyorsa, neyin işe yaradığını belirleyin ki bir daha deneyebilesiniz!


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!