Genç Mi Yoksa Yaşlı Bir Kadın Mı?

Genç Mi Yoksa Yaşlı Bir Kadın Mı? Birçok insan için yaşlı erkek genç kadın düşüncesi artık garip gelmiyor. Yıllar yılı bu ilişki daha kabullenilebilir oldu. Genç bir kadınla mı yoksa yaşlı bir kadınla mı daha iyi bir ilişki yaşarsınız?

Bunun sebeplerinden biri ise erkeklerin daha görsel düşünmesi, genç ve sağlıklı bir kadın isteği, kadın tarafında ise hayat tecrübeleri yüksek olan yaşlı erkekler daha cazip gelmektedir. Birde baba figürü oluşturması da var tabii ki.

Günümüzde ise kadınların kendilerinden genç erkeklerle beraber ilişki yaşamaları gündemde. Bu konu hakkında ünlüler başı çekiyor. Diziler ve sinema filmlerinde bu tarz konular işleniyor. Artık yaşları büyük kadınlarda oyunun içinde.

Peki hangi tip ilişkinin ne gibi özellikleri var? Hangisi daha iyi?

Yaş aralığını genç kadınlar için 18 ile 25 arası aldık. Yaşlı kadınlar içinse 33 ile 45 arası.

Vücut


Evet vücut açısından genç kadınların daha iyi bir konumda oldukları bir gerçektir. Metabolizmaları yüksek seviyededir, hayatın dertlerinden nasiplerini almış kırışıklıkları yoktur, derileri ise elastik ve pürüzsüzdür. Günümüzde gelişen medikal teknolojiler ise yaşlı kadınlara da bu fırsatı veriyor ama erkekler yine de genç kadınların düşünce ve eğlence tarzlarını seviyorlar.

Kazanan: Genç kadın

Seks


Düşünce ve fantezi anlamında genç kızları erkekler arzulayabilirler ama iş yatak odasına geldiğinde durum değişiyor. Çünkü genç bir kadının fazla cinsel tecrübesi olmadığı için bu çiftler arasında uyuşmazlıklara neden olabiliyor. Ve çoğu erkeğin bakirelik takıntısı olduğunu biliyoruz ama gerçekte bu olgu yatakta sorun yaratmaktadır. Yılların cinsel anlamda öğrettiği tecrübe her zaman iyi yönde oluyor. Yaşlı kadınlar ise yatakta ne istediklerini bildikleri için kendilerine güvenleri oluyor ve yeni cinsel tecrübelere böylelikle her zaman açık oluyorlar.

Kazanan: Yaşlı kadın


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!