Mad Men'den Kadın Tavlama Tüyoları

Mad Men'den Kadın Tavlama Tüyoları Efsane dizinin kadınların hastası olduğu karakterlerden tavlama tüyoları. İşte Mad Men erkeklerinin kadınları baştan çıkaran özellikleri.

Mad Men dizisinin kendine has bir tarz yarattığını söylemeye gerek bile yok. Dizi eski usül ile sosyal ilişkileri mantık ve sonuç ilişkisine göre sıralayan bir yolu izliyor. Kriz zamanında inanılmaz para ve güce ulaşan bu insanlar karşı cinse seksi oldukça seksi gelmekteler. Bizde bu diziden özel hayatlarımıza malzemeler çıkarabilirmiyiz diye düşündük. Ve ortaya Mad Men kadın tavlama sanatı çıktı.

1960'larda kadınları etkilemenin yollarının günümüzden pek bir farkı yoktu. Dizideki karakterler Don Draper, Roger Sterling, Pete Camphell ve Sterling Cooper şirketlerindeki kadınları teker teker tavlarken bizde onları ağzımız açık bir şekilde televizyondan izliyoruz. Günümüzde aşırı duygusal, alıngan, korkan bir tavır içine giren erkeklerin yerine onlar güçlü, karanlık, gizemli ve hatta kontrol edilemeyen tipler olarak dizide yer alıyorlar. Günümüz erkekleriyle aralarındaki büyük farklar aslında bunlar. İşinize yarayacak Mad Men tüyoları:

Erkek olun


Kadınlar gerçek erkek ister. Her ne kadar kadınlar onların hislerini anlayan erkek isteselerde aslında onları koruyabilecek ve kontrol altında tutabilecek karakterler ararlar. Bu noktada sizin yapabileceğiniz tavır ve davranışlarınızı ortaya bu yönde koyarak olabilir. Erkek gibi görünmek içinse düzgün gömlekler giyin, uzun gözükmek için vücudunuzu dik tutun. Saçınızı özenle tıraş ettirin ve kendi renginde bırakın. Eski usül erkek olmak herzaman yararlıdır mesela; kapısını tutun, çiçekler alın, iltifatlar yağdırın. Erkekçe konular konuşurken ondan utanmayın.

Bakışlarınızla konuşun


Bakışlarınızı iyi kontrol etmeyi öğrenin, kadınınızı yemeğe çıkarırken işe yarayacaktır. Yoğun bakışlarla onu etkileyin. Göz teması kurun. Şüpheli cümleler kurarak onu şaşırtın. Kadının sorusuna soruyla cevap verin. Kısa kelimeler kurun. Çok lafı uzatmayın.


MAKALE HAKKINDA YORUMLAR

Çok Okunanlar

Askmen Anket

Size Hangi Konuda Yalan Söyledi?

Processing....
MOBİL'DE ASKMEN TÜRKİYE
Erkeklerin vazgeçilmez adresi Askmen Türkiye QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!